Kędziora bardzo blisko Serie A!

Kędziora bardzo blisko Serie A!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Corriere dello Sport

Według włoskich mediów Tomasz Kędziora powinien sfinalizować transfer do Lazio zaraz po zakończeniu młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Lech Poznań miał początkowo żądać aż pięciu milionów euro, ale w toku negocjacji w ostatnich tygodniach zmniejszył swoje oczekiwania. Zdaniem Włochów teraz do sprzedaży wystarczą dwa miliony euro, jednak w umowie wpisane zostaną rozmaite bonusy, mogące znacznie podnieść cenę. Dla „Kolejorza” to ostatnia szansa na dobry zarobek, gdyż umowa prawego obrońcy obowiązuje tylko do 30 czerwca 2018 roku

Kędziorę wiązało się z przeprowadzką do Niemiec i Anglii, pojawiały się też spekulacje o AS Monaco, jednak najprawdopodobniej ostatecznie wyląduje w mocnym klubie Serie A.

Urodzony w 1994 roku piłkarz do Poznania przeniósł się w 2010 roku z Falubazu. W ostatnim sezonie Ekstraklasy strzelił bramkę i zaliczył cztery asysty w 36 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy