Kerlon na celowniku Torino

Kerlon na celowniku Torino
Redakcja
Redakcja
Źródło: seriaa.pl

Torino jest zainteresowane sprowadzeniem młodej gwiazdy z Ameryki Południowej - Kerlona. Piłkarz słynie z wykonywania swojej sztuczki o nazwie "foczka", czyli podbijania piłki głową w biegu. Niektórzy twierdz(...)

Torino jest zainteresowane sprowadzeniem młodej gwiazdy z Ameryki Południowej - Kerlona. Piłkarz słynie z wykonywania swojej sztuczki o nazwie "foczka", czyli podbijania piłki głową w biegu. Niektórzy twierdzą nawet, że ten "zwód" ( o ile można to tak nazwać ) jest niezgodny z przepisami.

Kerlon jest wyceniany nawet na 15 mln funtów.
Tutaj macie próbkę umiejętności "Foczki":
KLIK

KLIK2

Więcej na temat: Brazylia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy