Kévin Gameiro negocjuje z nowym klubem

Kévin Gameiro negocjuje z nowym klubem fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mohamed Bouhafsi

Kévin Gameiro prowadzi rozmowy z władzami Olympique’u Marsylia - podaje Mohamed Bouhafsi.

Pod koniec maja Valencia potwierdziła, że Gameiro, któremu 30 czerwca wygasa kontrakt z „Nietoperzami”, opuści jej szeregi. 34-letni francuski napastnik występował na Mestalla od 2018 roku, kiedy to przeniósł się tam z Atlético Madryt. W koszulce Valencii rozegrał łącznie 121 meczów. Zdobył 24 bramki i zaliczył 12 asyst.

Niewykluczone, że teraz Gameiro wróci do ojczyzny. Atakujący negocjuje z działaczami Marsylii. Na stole znajduje się dwuletni kontrakt. Bouhafsi dodaje, że obie strony w przeszłości już parokrotnie rozmawiały na temat potencjalnego nawiązania współpracy.

Wcześniej Gameiro był związany we Francji ze Strasbourgiem, Lorient oraz Paris Saint-Germain. Jego dorobek w Ligue 1 to 209 meczów, 76 bramek i 28 asyst.

Ewentualne przenosiny Gameiro do OM mogą, ale nie muszą być związane z odejściem Arkadiusza Milika, na temat czego media regularnie spekulują.

Marsylia zakończyła ostatni sezon na piątym miejscu w tabeli ligi francuskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy