Kevin Mirallas nie odejdzie z Olympiakosu
2011-05-18 15:21:14; Aktualizacja: 14 lat temu
24-letni napastnik Olympiakosu Pireus, Kevin Mirallas, przedłużył kontrakt z klubem do czerwca 2014 roku.<br><br>Reprezentant Belgii został wykupiony przez grecki klub w styczniu bieżącego roku. Wcześniej spędz(...)
Reprezentant Belgii został wykupiony przez grecki klub w styczniu bieżącego roku. Wcześniej spędził tam sezon na wypożyczeniu.
Podpisanie przez Mirallasa nowej umowy oznacza w praktyce koniec marzeń Bordeaux. Francuski klub od pewnego czasu interesował się zawodnikiem i planował pozyskać go w letnim oknie transferowym.
Na mocy nowego kontraktu, Kevin Mirallas będzie zarabiał 1,2 miliona euro za sezon.

![Skandal w Turcji. Przedstawiciele Fenerbahçe wspierają prezesa aresztowanego w aferze narkotykowej [OFICJALNIE]](img/photos/49359/170x113/oficjalnie-nabil-dirar-w-fenerbahce.jpg)







![Skandal w Turcji. Przedstawiciele Fenerbahçe wspierają prezesa aresztowanego w aferze narkotykowej [OFICJALNIE]](img/photos/49359/90x60/oficjalnie-nabil-dirar-w-fenerbahce.jpg)











