Kibice Chelsea są wściekli. Nie podoba im się trzecia koszulka na sezon 2020/2021 [FOTO]

Kibice Chelsea są wściekli. Nie podoba im się trzecia koszulka na sezon 2020/2021 [FOTO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Chelsea | Twitter

Chelsea zaprezentowała trzecią koszulkę, z której będzie korzystać w sezonie 2020/2021.

W tym roku Nike przy trzecich trykotach drużyn piłkarskich stawia na klasyczne projekty inspirowane modelem buta Air Max 180. Mimo wszystko Chelsea zapewnia, że strój jest powiewem świeżości na rynku koszulek.

Co do kolorystyki, tym razem kolor niebieski jest jedynie dodatkiem do łososiowej większości. Jeśli chodzi o spodenki, postawiono na kolor łososiowy, a w przypadków getrów - niebieski. Trzeba przyznać, że całość mocno przypomina stroje Crystal Palace.

Nie bez kozery zresztą kibice „The Blues” wylewają swoją frustrację w mediach społecznościowych, sugerując oddanie trykotu ligowemu rywalowi. „Orły”, dostrzegając ich aktywność głównie na Twitterze, udostępniły nawet post ekipy z Londynu. Inni zarzucają czwartej sile Premier League to, że koszulka została zainspirowana modelem obuwia.

Fakty są jednak takie, że w zaprezentowanym trykocie podopieczni Franka Lamparda będę występować w europejskich pucharach.

Trzecia koszulka Chelsea na nowy sezon:


Trzecia koszulka Chelsea na nowy sezon
 


Więcej na temat: Oficjalnie Chelsea FC Stroje Nike Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy