Kibice Piasta Gliwice z krótką wiadomością do piłkarzy [WIDEO]

Kibice Piasta Gliwice z krótką wiadomością do piłkarzy [WIDEO] fot. Rafał Musioł [Twitter]
Źródło: Rafał Musioł [Twitter]

Piast Gliwice uległ w piątkowym spotkaniu Ekstraklasy Radomiakowi Radom 2:3. Niezadowolenia nie kryli kibice gospodarzy.

Radomiak Radom objął prowadzenie na stadionie w Gliwicach już piątej minucie, gdy do siatki trafił Luka Vušković. Potem drużyny wymieniały się ciosami. Z rzutu karnego wyrównał Patryk Dziczek, gola na 2:1 dla radomian strzelił Leonardo Rocha, ponownie wyrównał Michael Ameyaw, a trzecią bramkę dla gości z 11 metrów zdobył Lisandro Semedo. W doliczonym czasie gry drugiego karnego wykonywanego przez Dziczka obronił Gabriel Kobylak.

Kibice „Piastunek” okazywali niezadowolenie z postawy swojej drużyny już w trakcie spotkania. Krótki komunikat do piłkarzy mieli też oni po ostatnim gwizdku, gdy zawodnicy podeszli pod trybunę.

„Piaście grać, kur** mać, Piaście grać, kur** mać, Piaście grać, kur** mać” - można usłyszeć na nagraniu wideo opublikowanym przez Rafała Musioła z „Dziennika Zachodniego” na Twitterze.

Dla gliwiczan to dopiero szósta porażka w tym sezonie (dla porównania lider tabeli Śląsk Wrocław ma ich cztery), ale z uwagi na aż 13 remisów znajdują się oni w okolicach strefy spadkowej. W tym momencie z dorobkiem 25 punktów plasują się na 14. lokacie i mają nad nią tylko trzy „oczka” przewagi.

We wtorek Piasta czeka starcie z Puszczą Niepołomice w ramach 17. kolejki. W grudniu spotkanie zostało przerwane po kilkunastu minutach z powodu złych warunków atmosferycznych.