Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny”

Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” fot. Meczyki.pl [YouTube]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: International Level [Meczyki.pl]

Piotr Czachowski w programie „International Level” na kanale Meczyki.pl bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat Pawła Dawidowicza.

W marcu Paweł Dawidowicz w pełnym wymiarze czasu zagrał w meczach reprezentacji Polski w barażach o awans na EURO 2024 z Estonią oraz Walią. Można powiedzieć, że w końcu mu się to udało, bo wcześniej w okolicach zgrupowań zespołu narodowego często borykał się z problemami zdrowotnymi.

W tym sezonie defensor rozegrał 25 spotkań w trykocie Hellasu Verona w Serie A. Parokrotnie zakładał opaskę kapitańską na ramię. W miniony weekend zabrakło go na murawie w starciu z Udinese (1:0). Powodem znowu był uraz, natomiast prawdopodobnie nie jest on bardzo poważny.

Zawodnika mocno pochwalił Piotr Czachowski.

- Rzeczywiście odniósł drobny uraz, ale jego poprzednie mecze wzbudzają pełen podziw. Tego entuzjazmu wśród kibiców musi być zdecydowanie więcej. Dla mnie w tym momencie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny, więc trzeba chodzić co niedzielę do kościółka modlić się o to jego zdrówko, żeby pojechał na EURO i trzymał reprezentację najlepiej, jak potrafi - przyznał były reprezentant Polski w programie „International Level”.

Jak na razie 28-letni Dawidowicz zgromadził 10 występów w drużynie narodowej. Zadebiutował w niej sporo czasu temu, bo w 2015 roku w trakcie kadencji Adama Nawałki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy