Kibice PSG szykują specjalne „powitanie” dla Neymara

Kibice PSG szykują specjalne „powitanie” dla Neymara fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Parisunited.fr

Wszystko wskazuje na to, że Neymar znajdzie się w kadrze Paris Saint-Germain na sobotnie spotkanie Ligue 1 ze Strasbourgiem. Najbardziej zagorzali kibice mistrza Francji wcale się jednak z tego nie cieszą.

Jak pisze m.in. Parisunited.fr, ultrasi PSG planują „przywitanie” Brazylijczyka, które ma polegać na zaprezentowaniu specjalnych transparentów i intonowaniu przyśpiewek poświęconych napastnikowi, co zdarzało się już wcześniej. Kibice mistrza Francji są niezadowoleni z postawy zawodnika, który przez całe okno transferowe dążył do odejścia z klubu. 27-latek nie ukrywał, że chce zmienić barwy. Do transferu ostatecznie nie doszło, ale niesmak pozostał.

Powyższe źródło podkreśla jednak, że całą sprawą zajęli się już przedstawiciele PSG, którzy nie chcą dopuścić do nieprzyjemnej dla Brazylijczyka sytuacji. Z racji tego, że strony mają pewne ustalenia dotyczące zachowania na trybunach, nie można wykluczyć, iż część kibiców po prostu zbojkotuje spotkanie ze Strasbourgiem.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Neymar jeszcze nie pojawił się na murawie w koszulce PSG. Wszystko przez problemy zdrowotne, a także jego sytuację transferową, która przez długi czas nie była wyjaśniona.

W czterech dotychczasowych meczach Ligue 1 paryżanie zdobyli dziewięć punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy