Klasnić nie zamierza grać w lidze chorwackiej

Klasnić nie zamierza grać w lidze chorwackiej fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Bolton News

Ivan Klasnić – czołowy napastnik Boltonu Wanderers, rozważa możliwość opuszczenia drużyny po zakończeniu obecnego sezonu. Jego kontrakt wygasa w lipcu, niezależnie od tego czy „The Trotters” utrzymają się w Premiership.

Snajper reprezentuje Chorwację w rozgrywkach międzynarodowych, jednakże nigdy nie grał w tamtejszej lidze – na świat przyszedł w Niemczech. W kraju, z którego pochodzą jego rodzice, jest uważany za gwiazdę, a w ostatnim czasie, tamtejsze media okrążyła wiadomość, mówiąca o poważnym zainteresowaniu zawodnikiem przez HNK Rijeka. Sam gracz zdementował te plotki.

 – Cieszę się, że w Chorwacji ludzie mnie podziwiają, nadal wysoko oceniają moje umiejętności, jednak pierwszy raz słyszę coś takiego. Nic nie wiem na temat zainteresowania Rijeki, nikt się ze mną do tej pory nie kontaktował. Uważam, że ten klub ma wielkie ambicje, jednak rzeczywistość jest brutalna – takimi słowami skomentował doniesienia transferowe sam Klasnić. Jego wypowiedź nie pozostawia wątpliwości – bardzo mało prawdopodobne jest to, żeby w przyszłym sezonie kibice w kraju położonym nad Morzem Śródziemnym, mogli oglądać swojego ulubieńca na rodzimych boiskach.

32-letni Klasnić przewodzi w statystykach strzeleckich Boltonu, gromadząc do tej pory jednak zaledwie 9 bramek we wszystkich rozgrywkach. Ta liczba mówi bardzo wiele o formie, w jakiej znajduje się cała drużyna. Nam – kibicom futbolu, pozostaje jedynie trzymać kciuki za dalszą karierę Chorwata oraz liczyć na wybicie się z dołka drużyny z miasta Horwich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy