Klich na celowniku Leeds!

Klich na celowniku Leeds!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Vi.nl

Zgodnie z informacjami Voetbal International, Mateusz Klich znajduje się na celowniku Leeds United.

Były zawodnik Cracovii latem zeszłego roku przeniósł się z Kaiserslautern do Twente, w barwach którego zanotował naprawdę dobry sezon. 10-krotny reprezentant Polski zdobył sześć bramek w Eredivisie (wszystkie z rzutów karnych) i zanotował cztery asysty. Klich wrócił do grania niemal od deski do deski, w kilku spotkaniach biegając nawet po murawie z opaską kapitańską.


Jego niezła forma nie uszła uwadze klubów z innych lig. Dziennikarze z Holandii informują, że jedną z najbardziej zdeterminowanych drużyn, by go pozyskać, ma być właśnie Leeds. Anglicy podobno kontaktowali się już z aktualnym zespołem Polaka w sprawie potencjalnego transferu.


„Pawie” od wielu sezonów występują w Championship. Zakończony sezon był dla nich najlepszym od kilku lat. Drużyna Garry'ego Monka zajęła siódme miejsce w lidze. Do lokaty gwarantującej walkę w barażach o Premier League zabrakło jej pięciu punktów.


Przypomnijmy, że Twente w zeszłym roku pozyskało Klicha za darmo. Jego umowa z holenderskim klubem jest ważna do 30 czerwca 2019 roku.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy