Klich odchodzi z Kaiserslautern

Klich odchodzi z Kaiserslautern
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: De Telegraaf

Mateusz Klich opuszcza Kaiserslautern.

Reprezentant Polski kończy swoją nieudaną przygodę w Niemczech, by powrócić do Holandii - tym razem na stałe. "De Telegraaf" poinformował, że pomocnik dołączy do Twente.

26-latek jeszcze w ten weekend ma zjawić się na testach medycznych i jeśli te nie wykażą niczego niepokojącego, podpisze trzyletnią umowę. Co ciekawe - klub z Eredivisie najprawdopodobniej nie zapłaci za ten transfer nawet centa.

Doniesienia te oznaczają, że Klich za porozumieniem stron rozwiąże umowę z Kaiserslautern. Przypomnijmy też, że kilka dni temu pojawiła się informacja o ofercie z Groningen. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy