Klimek w Heart of Midlothian

Klimek w Heart of Midlothian
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC

Jak podała angielska stacja telewizyjna BBC, polski napastnik Arkadiusz Klimek został nieoczekiwanie nowym zawodnikiem Heart of Midlothian. Piłkarz ostatnio występował w zespole mistrza Litwy - FBK Kaunas.<br><(...)

Jak podała angielska stacja telewizyjna BBC, polski napastnik Arkadiusz Klimek został nieoczekiwanie nowym zawodnikiem Heart of Midlothian. Piłkarz ostatnio występował w zespole mistrza Litwy - FBK Kaunas.

Razem z Klimkiem do szkockiego klubu trafił bramkarz Eduardas Kurskis. Oboje byli uznawani za najważniejsze ogniwa swojej byłej drużyny. Warto wspomnieć, że w ostatnim sezonie nasz rodak strzelił 8 goli w 30 meczach czym bacznie przyczynił się do zdobycia tytułu przez FBK.

Wiadomo również, że aktualny wicemistrz Szkocji jest bliski pozyskania z Tereka Grozny występującego obecnie na wypożyczeniu w FC Portsmouth, serbskiego pomocnika Ognjena Koromana.
Więcej na temat: Polska Ekstraklasa Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy