Klopp: Bundesliga lepsza niż Premier League

Klopp: Bundesliga lepsza niż Premier League
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Bild

Jurgen Klopp nie ma wątpliwości - Bundesliga jest najlepszą ligą na świecie, a jego marzenia o pracy w Anglii - już nieaktualne.

Trener Borussi Dortmund zdecydowanie odciął się od plotek łączących go z przenosinami do Premier League. Ostatniego lata Niemiec łączony był z przejściem do Liverpoolu, tym bardziej, że sam kiedyś przyznał, że praca w Anglii jest jego marzeniem. 

Teraz najwyraźniej zmienił zdanie i według niego niemiecka Bundesliga w ostatnich latach stała się tak samo silna jak Premier League.
 
- Według mnie futbolowy raj to właśnie Bundesliga. Mamy najbardziej wyrównaną i najatrakcyjniejszą ligę w Europie. Konkurencja jest ogromna, a stadiony wspaniałe. Nigdzie też nie ma takich fanów. Oczywiście, że Anglia może się do tego zbliżyć, ale moje marzenia o pracy w Premier League się skończyły - mówił Jurgen Klopp. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy