Kluby Premier League walczą o Modeste’a
2017-04-15 13:40:12; Aktualizacja: 8 lat temu
Anthony Modeste znalazł się na celowniku kilku zespołów z Premier League.
Francuski napastnik jest w obecnym sezonie w zaskakująco dobrej formie i wciąż walczy z Robertem Lewandowskim i Pierre-Emierickiem Aubameyangiem o koronę króla strzelców w Bundeslidze. Piłkarz Kolonii ma w obecnych rozgrywkach już 23 trafienia, będąc za Gabończykiem (25 bramek) i Polakiem (26 goli).
Swoją dobrą dyspozycją, były gracz Bordeaux, przykuł uwagę zespołów z ligi angielskiej. Byłby to jego powrót do Wielkiej Brytanii po tym, gdy w 2012 roku spędził rundę wiosenną w Blackburn Rovers, jednak na pewno nie wspomina tego okresu pozytywnie. W klubie z Ewood Park zagrał dziewięciokrotnie, ale nie wpisał się ani razu na listę strzelców.
Obecnie najbardziej zainteresowani Francuzem są działacze West Hamu, którzy zabiegali o niego już w okienku letnim i później zimowym, ale nie udało im się go sprowadzić. Poza „Młotami” do transferu starają się go przekonać w West Bromwich, Burnley i Stoke.







![Jürgen Klopp może odhaczyć sukces. Paris FC z transferem za łącznie 25 milionów euro [OFICJALNIE]](img/photos/115438/170x113/patrick-zabi.jpg)



![Transfery - Relacja na żywo [06/02/2026]](img/photos/115130/90x60/relacja-06022026.jpg)




![Trzech nowych! Jagiellonia Białystok ogłosiła kadrę na Ligę Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/115165/90x60/adrian-siemieniec.jpg)



![Trzech nowych! Jagiellonia Białystok ogłosiła kadrę na Ligę Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/115165/170x113/adrian-siemieniec.jpg)



