Kolašinac o krok od powrotu do Bundesligi

Kolašinac o krok od powrotu do Bundesligi fot. daykung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild | Sky

Sead Kolašinac powinien wkrótce zasilić szeregi Schalke 04 Gelsenkirchen - informują „Bild” oraz Sky.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny był typowany do opuszczenia szeregów Arsenalu w trakcie letniego okna transferowego. Ostatecznie 27-letni zawodnik nie znalazł żadnego poważnego chętnego na swoje usługi i pozostał w drużynie „Kanonierów”.

Sead Kolašinac zdawał sobie doskonale sprawę z faktu, że w zaistniałej sytuacji nie będzie mógł liczyć na regularną grę w zespole prowadzonym przez Mikela Artetę i dlatego miał kilka miesięcy na znalezienie wyjścia z trudnego położenia, w którym się znalazł.

Dziennikarze „Bilda” oraz Sky uważają, że 27-letni zawodnik powinien wkrótce wrócić do częstszego pojawiania się na boisku, ponieważ ma być bardzo bliski sfinalizowania swoich przenosin do Schalke 04.

Ekipa z Gelsenkirchen wyraziła już wstępne zainteresowanie usługami swojego byłego piłkarza przed startem sezonu. Wtedy nie mogła sobie jednak pozwolić na jego pozyskanie, ponieważ sam Bośniak nie był zbytnio skory do obniżenia pobieranego przez siebie wynagrodzenia w wysokości około 8 milionów euro rocznie.

Teraz wiele na to wskazuje, że wszystkie strony doszły w tej kwestii do porozumienia i Kolašinac powinien wrócić do Bundesligi na zasadzie półrocznego wypożyczenia tuż po otwarciu zimowego okna transferowego, aby mógł jak najszybciej zostać włączonym do kadry Schalke 04, które w trwających rozgrywkach walczy tylko o utrzymanie w najwyższej klasie.

Lewy obrońca wystąpił w dziewięciu spotkaniach w tym sezonie w drużynie „Kanonierów” i w przeszłości był związany z „Die Königsblauen” w latach 2011-2017.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy