Kolejna afera taśmowa w reprezentacji Francji. Piłkarz PSG szantażowany!

Kolejna afera taśmowa w reprezentacji Francji. Piłkarz PSG szantażowany! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Europe 1

Layvin Kurzawa padł ofiarą szantażystów.

„Europe 1” ujawnia kolejną aferą związaną z reprezentacją Francji i taśmą. Poprzednia to oczywiście słynny skandal z udziałem Mathieu Valbueny i Karima Benzemy, kiedy to ten pierwszy został nagrany w trakcie stosunków płciowych, a drugi miał pośredniczyć w żądaniach szantażystów.

Teraz ofiarą jest wspomniany lewy obrońca Paris Saint-Germain. 25-latka nagrano w jednym z barów z fajką wodną w Paryżu, kiedy to w trakcie rozmowy krytykował... selekcjonera „Trójkolorowych”, Didiera Deschampsa.

Sprawcy już w sierpniu zgłosili się do niego z żądaniem ponad 200 tysięcy euro, a piłkarz skierował sprawę na policję. Organom prawa udało się jeszcze w tym samym miesiącu zatrzymać trzech podejrzanych, którzy planowali nawet napaść na zawodnika. Czwartego uchwycono kilka dni temu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy