Kolejna dłuższa przerwa Rodrigueza

Kolejna dłuższa przerwa Rodrigueza
Redakcja
Redakcja
Źródło: Skysports

Jay Rodriguez może pauzować osiem tygodni z powodu kontuzji.

O niesamowitym pechu może mówić napastnik Southampton. Dopiero co wrócił do gry po prawie półtorarocznym rozbracie z piłką spowodowanym zerwaniem więzadeł krzyżowych w kolanie, a teraz czekać go może kolejna dwumiesięczna przerwa. Wszystko przez problemy ze stopą, z którymi boryka się od połowy października. Wszystko wskazuje na to, że koniecze będzie przeprowadzenie zabiegu i do dyspozycji menedżera "Świętych" będzie dopiero w przyszłym roku.

- Przez długi czas nie mogliśmy podjąć decyzji co należy zrobić. Możliwe, że konieczna będzie operacja. Jay nadal ma problemy ze stopą, co sprawia mu niesamowity ból. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby mu pomóc, jednak te metody nie przyniosły oczekiwanego skutku - powiedział Ronald Koeman.

Rodriguez w bieżącym sezonie rozegrał 12 spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelając w nich trzy gole.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy