Kolejna oferta za Teixeirę odrzucona!

Kolejna oferta za Teixeirę odrzucona!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Alex Teixeira na razie nie zmieni otoczenia.

Jak informuje "Daily Mail", Szachtar Donieck odrzucił bowiem kolejną propozycję Liverpoolu, który zaoferował za napastnika 28 milionów funtów. To kwota wciąż daleka od 38 milionów, jakich żądają Ukraińcy.

Sam Brazylijczyk dał już jasno do zrozumienia, że chciałby przenieść się do Premier League, poza tym wskazując "The Reds" jako destynację preferowaną ponad Chelsea. Mistrzowie Anglii poza tym rzekomo wycofują się już z negocjacji.

26-letni Teixeira najczęściej występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Strzela bardzo dużo bramek - w bieżącym sezonie ma ich już na koncie 22 w 15 meczach ligowych. Do tego dołożył trzy trafienia w sześciu meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy