Kolejne cztery mecze Serie A zostaną przełożone?

Kolejne cztery mecze Serie A zostaną przełożone? fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Tuttosport

Spotkanie Sampdorii z Romą zostało przełożone z powodu warunków pogodowych, ale okazuje się, że podobnie może być w przypadku czterech innych meczów Serie A.

Wspomniany szlagier miał się odbyć w sobotni wieczór. Został on jednak przełożony z uwagi na to, że rada Genoi ogłosiła tzw. pomarańczowy alarm związany z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Intensywne burze oraz podtopienia są zapowiadane w całych północnych oraz centralnych Włoszech. Ma to potrwać przez kolejne 48 godzin.

Oznacza to, że Sampdoria-Roma może nie być jedynym meczem Serie A, który został przełożony. Zagrożone są również starcia Atalanty z Sassuolo, Verony z Fiorentiną, Lazio z Milanem oraz Udinese z Genoą. Meteorologowie przewidują bowiem obfite opady deszczu w Bergamo, Weronie, Rzymie oraz Udine.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy