Kolejne ujemne punkty dla Twente

Kolejne ujemne punkty dla Twente
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: KNVB | FC Twente

Komisja Licencyjna KNVB zdecydowała się ponownie odjąć Twente Enschede z dotychczasowego dorobku punktowego trzy "oczka".

Kara nałożona przez Holenderski Związek Piłki Nożnej ma związek z niestabilną sytuacją finansową drużyny. Dla ekipy z De Grolsch Veste jest to już drugie takie upomnienie w tym sezonie. Wcześniej zespół z Enschede został w ten sam sposób ukarany na początku marca.

- W ubiegłym roku przedstawiliśmy ambitny plan i teraz płacimy za to wysoką cenę. Jeżeli popełnimy kolejny błąd to nasza licencja na grę w Eredivisie będzie poważnie zagrożona. Mamy nadzieję, że podjęte przez nas nowe działania pozwolą wyjść nam na prostą w ciągu dwóch najbliższych lat - powiedział Gerald van den Belt, dyrektor Twente.

Popularni "Czerwoni" do tej pory mieli na swoim koncie 37 punktów, ale po otrzymaniu kolejnej kary ich dorobek zmalał do 34 "oczek", w związku z czym holenderski zespół spadł z dziesiątej na jedenastą lokatę w ligowej tabeli.

Więcej na temat: Holandia KNVB FC Twente

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy