Kolejny duży transfer Aston Villi na ostatniej prostej?

Kolejny duży transfer Aston Villi na ostatniej prostej?
Filip Brzeziński
Filip Brzeziński
Źródło: Nice-Matin

Aston Villa jest blisko pozyskania defensora Nicei, Jordana Amaviego.

Anglicy mają zapłacić za lewego obrońcę 13 milionów euro. O młodzieżowego reprezentanta ''Trójkolorowych'' zabiega także Lyon, jednak wszystko wskazuje na to, że 21-latek trafi na Villa Park.

Dla ''The Villans'' będzie to kolejny transfer piłkarza z Ligue 1. Wcześniej zespół zasilił Idrissa Gueye, ściągnięty za 12,5 miliona euro z Lille. Senegalczyk podpisał czteroletnią umowę z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy