Kolejny klub chce reprezentanta Chile

Kolejny klub chce reprezentanta Chile
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Po zainteresowaniu Interu Mediolan, o którym mówiło się w ostatnim czasie, do walki o Gary'ego Medela włączyło się Galatasaray.

Reprezentanci Chilijczyka wcześniej osiągnęli już porozumienie z włoskim zespołem, do którego gracz Cardiff miał przenieść się za dziewięć milionów funtów. Teraz z ofertą o milion wyższą wystąpili jednak Turcy w nadziei, że uda im się wzmocnić swoją środkową formację byłym zawodnikiem Sevilli.

Medel, który błysnął formą na Mistrzostwach Świata, zagrał w 34 ligowych spotkaniach dla "Bluebirds" w ostatnim sezonie, który może się okazać jego ostatnim w południowej Walii.

Cardiff prawdopodobnie pozwoli 26-latkowi wybrać nowego pracodawcę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy