Kolejny klub walczy o Torresa

Kolejny klub walczy o Torresa
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfooball.com

Już nie tylko Manchester United, ale również Liverpool zabiega o pozyskanie napastnika Atletico Madryt - Fernando Torresa. <br><br> Obu klubą bardzo zależy na pozyskaniu piłkarza: Torres maiłby być w Manchest(...)

Już nie tylko Manchester United, ale również Liverpool zabiega o pozyskanie napastnika Atletico Madryt - Fernando Torresa.

Obu klubą bardzo zależy na pozyskaniu piłkarza: Torres maiłby być w Manchesterze zastępcą Henrika Larssona, który powrócił do rodzinnego Helsingborga. Z kolei w menadżer Liverpoolu - Rafa Benitez widzi w nim alternatywę w przypadku nieudanej próby pozyskania Davida Villi, za którego Valencia żąda aż 40 mln euro.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy