Kolejny Niemiec w Arsenalu?

Kolejny Niemiec w Arsenalu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Jak informuje "Daily Mail", Arsenal jest poważnie zainteresowany 19-letnim Maximilianem Arnoldem z Wolfsburga.

Nastolatek jest jednym z zarekomendowanych przez sieć skautingu "Kanionierów" piłkarzy, urodzonych u naszych zachodnich sąsiadów. Umowa Arnolda obowiązuje do 2015 roku, ale jeśli londyńczycy zdecydują się na kupno pomocnika, mogą skorzystać z klauzuli w jego kontrakcie, która mówi o cenie wykupu w granicach 8 milionów funtów.
 
Arnold przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki Wolfsburga. W barwach tej drużyny zadebiutował pod koniec tamtego sezonu w Bundeslidze, mając na ten moment osiem bramek w 20 spotkaniach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Statystyki młodego Niemca muszą imponować, biorąc pod uwagę, że w ekipie "Wilków" najcześcięj wystawiany jest jako ofensywny pomocnik, grający za plecami Ivicy Olicia. 19-latek znajduje się obecnie w niemieckiej kadrze U-21.
 
W razie ewentualnej transakcji, Arnold dołączyłby do piątki swoich rodaków w zespole Arsenalu. Co ciekawe, w takiej sytuacji, w pierwszym zespole "Kanonierów" znajdowałoby się więcej Niemców, niż Anglików.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy