Kolejny Niemiec w Arsenalu?

Kolejny Niemiec w Arsenalu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Jak informuje "Daily Mail", Arsenal jest poważnie zainteresowany 19-letnim Maximilianem Arnoldem z Wolfsburga.

Nastolatek jest jednym z zarekomendowanych przez sieć skautingu "Kanionierów" piłkarzy, urodzonych u naszych zachodnich sąsiadów. Umowa Arnolda obowiązuje do 2015 roku, ale jeśli londyńczycy zdecydują się na kupno pomocnika, mogą skorzystać z klauzuli w jego kontrakcie, która mówi o cenie wykupu w granicach 8 milionów funtów.
 
Arnold przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki Wolfsburga. W barwach tej drużyny zadebiutował pod koniec tamtego sezonu w Bundeslidze, mając na ten moment osiem bramek w 20 spotkaniach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Statystyki młodego Niemca muszą imponować, biorąc pod uwagę, że w ekipie "Wilków" najcześcięj wystawiany jest jako ofensywny pomocnik, grający za plecami Ivicy Olicia. 19-latek znajduje się obecnie w niemieckiej kadrze U-21.
 
W razie ewentualnej transakcji, Arnold dołączyłby do piątki swoich rodaków w zespole Arsenalu. Co ciekawe, w takiej sytuacji, w pierwszym zespole "Kanonierów" znajdowałoby się więcej Niemców, niż Anglików.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy