Kolejny poważny kandydat do zastąpienia De Gei

Kolejny poważny kandydat do zastąpienia De Gei fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Di Marzio

Skauci Manchesteru United obserwują Mattię Perina z Genoi.

Władze "Czerwonych Diabłów" poszukują zmiennika dla Davida de Gei. Hiszpan we wrześniu podpisał nowy kontrakt, lecz według doniesień z Hiszpanii Real Madryt może podjąć ponowną próbę jego sprowadzenia. W wypadku ewentualnej sprzedaży 25-latka, kandydatem do jego zastąpienia byłby jednokrotny reprezentant Włoch. Wcześniej sugerowano też kandydaturę Jacka Butlanda.

Według Gianluki Di Marzio, skauci United będą obserwować Perina podczas niedzielnego pojedynku Genoi z Hellasem Werona. Jego kontrakt z obecnym klubem wygasa w czerwcu 2019 roku.

23-letni bramkarz jest wychowankiem klubu z Genui. W latach 2011-2013 przebywał na wypożyczeniach w Padwie i Delfino Pescara.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy