Kolejny talent na celowniku Fiorentiny

Kolejny talent na celowniku Fiorentiny
Redakcja
Redakcja
Źródło: goal.com

Przedstawiciele Fiorentiny, którzy obecnie przebywają w Zurychu obserwują brazylijskiego napastnika Rafaela. Jest to już kolejny talent z Zurychu którym sie zainteresowali. Napastnik, który występuje w repreze(...)

Przedstawiciele Fiorentiny, którzy obecnie przebywają w Zurychu obserwują brazylijskiego napastnika Rafaela. Jest to już kolejny talent z Zurychu którym sie zainteresowali. Napastnik, który występuje w reprezentacji Szwajcarii U-21 zdobył bramkę w zwycięskim meczu przeciwko Empoli 3:0 w Pucharze UEFA.

Dyrektor sportowy Fiorentiny, Pantaleo Corvino otrzymał także niezwykłe recenzje po występie Almena Abdiego. 21-letni pomocnik albańskiego pochodzenia przebywa w FC Zurych od 16 roku życia i ma kontrakt z mistrzami Szwajcarii do 2010.

Więcej na temat: Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy