Kolizja piłkarza Liverpoolu z Jürgenem Kloppem. Potrzebna była zmiana [WIDEO]

Kolizja piłkarza Liverpoolu z Jürgenem Kloppem. Potrzebna była zmiana [WIDEO] fot. Viaplay
Źródło: Viaplay

Kibice śledzący mecz Premier League pomiędzy Liverpoolem a Arsenalem byli świadkami niecodziennej sytuacji z udziałem Jürgena Kloppa i jednego z jego podopiecznych.

W 33. minucie spotkania Liverpoolu z Arsenalem Bukayo Saka walczył o piłkę z Kostasem Tsimikasem przy linii bocznej. W efekcie tej rywalizacji lewy obrońca „The Reds” stracił równowagę, a następnie wpadł w Jürgena Kloppa, przewracając go na ziemię.

Niemiecki szkoleniowiec szybko się podniósł, ale gorzej sprawa wyglądała z Grekiem, którym zajął się sztab medyczny. Z tego co wychwyciła kamera, można wywnioskować, że najprawdopodobniej uszkodził sobie bark.

Klopp nie zastanawiał się długo i postanowił zmienić 27-letniego bocznego defensora, wprowadzając na murawę Joe'a Gomeza.

W tym momencie na tablicy wyników widnieje remis 1:1. Prowadzenie „Kanonierom” już w czwartej minucie dał Gabriel Magalhães, wykorzystując dośrodkowanie Martina Ødegaarda. Wyrównał Mohamed Salah, którego świetnym długim dograniem obsłużył z kolei Trent Alexander-Arnold.

Jeżeli spotkanie zakończy się rezultatem remisowym, to dalej londyńczycy będą przewodzić tabeli ligi angielskiej. W takim przypadku na ich koncie będzie 40 punktów, a Liverpool będzie miał jedno „oczko” mniej.