Kolo Touré zasili Anży Machaczkałę?

Kolo Touré zasili Anży Machaczkałę?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Kolo Toure wkrótce może opuścić Manchester City i zasilić Anży Machaczkałę, która po odejściu Samby poszukuje klasowego stopera.

Klub z Dagestanu jest gotowy zapłacić za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej około 6 milionów euro. "The Citizens" taka kwota może zadowolić, ponieważ kontrakt Toure kończy się w czerwcu bieżącego roku.

W obecnym sezonie 31-letni stoper zagrał tylko w dziewięciu meczach Premier League. Na niedawno zakończonym Pucharze Narodów Afryki zaliczył tylko dwa występy, a teraz po powrocie do Anglii z pewnością pierwszoplanowej roli w zespole Manciniego nie będzie odgrywał.

Guus Hiddink w tej chwili w Anży ma do swojej dyspozycji czterech środkowych obrońców - Ali'ego Gadżibekowa, Joao Carlosa, Rasima Tagirbekowa i Ewertona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy