Komplikacje w sprawie transferu piłkarza Arsenalu

Komplikacje w sprawie transferu piłkarza Arsenalu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: David Amoyal

Palermo podjęło zdecydowane kroki w celu sprowadzenia napastnika Arsenalu, Joela Campbella. Wokół tej transakcji pojawiły się jednak pewne komplikacje.

Klub z Sycylii jest zainteresowany ściągnięciem reprezentanta Kostaryki w ramach wypożyczenia. Na taki wariant nie godzą się działacze „Kanonierów”. Wiele wskazuje na to, że oba kluby czekają jeszcze długie negocjacje.

23-letni Joel Campbell to 42-krotny reprezentant Kostaryki. Był on częścią kadry swojego kraju na Mistrzostwach Świata 2014, podczas których zwrócił na siebie uwagę wielu silnych europejskich klubów. Ubiegłe półrocze spędził na wypożyczeniu w Villarreal CF.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy