Komplikacje w sprawie wielkiej wymiany FC Barcelony z Atlético Madryt

Komplikacje w sprawie wielkiej wymiany FC Barcelony z Atlético Madryt fot. bestino / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Mundo Deportivo

Chociaż istnieją wspólne chęci do przeprowadzenia wymiany, w której w odwrotnym kierunkach powędrowaliby Antoine Griezmann i Saúl Ñíguez, to rozbieżności między Barceloną oraz Atlético Madryt na dzisiaj są zbyt duże - podaje „Mundo Deportivo”.

Ledwie w środę Paco González przekonywał, że wymianę można brać za pewnik. Zupełnie inaczej twierdzi dziennik „Mundo Deportivo”, które, powołując się na swoje źródła, donosi, iż do porozumienia jeszcze daleka droga. Dlaczego?

„Los Colchoneros” przede wszystkim oczekują dołożenia się „Blaugrany” do pensji francuskiego napastnika, tak samo, jak w przypadku Luisa Suáreza. Tego pod żadnym pozorem nie zamierzają robić Katalończycy i jest to dla nich swego rodzaju punkt honoru.

Klub z Camp Nou dąży nieustannie do obniżenia funduszów na wynagrodzenia, dlatego w przypadku realizacji operacji, potrzebny będzie wysiłek finansowy nie tylko ze strony Antoine’a Griezmanna, ale i Saúla Ñígueza.

Jednocześnie dziennik zapewnia, że środkowy pomocnik, mimo blisko 27-lat na karku, z pewnością nie otrzyma tak długiej umowy, jak swego czasu zaproponował mu obecny mistrz Hiszpanii.

Podsumowując: chęci do wymiany przejawiają kluby oraz piłkarze, ale na dzisiaj sprawa jest bardzo mocno skomplikowana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy