Konfliktu między Lewandowskim a Kucharskim ciąg dalszy. Agent złożył nowy wniosek do prokuratury

Konfliktu między Lewandowskim a Kucharskim ciąg dalszy. Agent złożył nowy wniosek do prokuratury fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WP SportoweFakty

Przedstawiciele Cezarego Kucharskiego zwrócili się do prokuratury z nowym wnioskiem - podaje Piotr Koźmiński na łamach WP SportoweFakty.

Konflikt między Kucharskim a Robertem Lewandowskim wybuchł już jakiś czas temu. Pod koniec października Prokuratura Regionalna w Warszawie zatrzymała byłego menedżera kapitana reprezentacji Polski pod zarzutem kierowania gróźb karalnych w kierunku piłkarza. Już po tym Kucharski kilka razy zabierał głos w tej sprawie.

W międzyczasie wyciekło również nagranie z rozmowy między oboma panami. W sieci opublikował je Business Insider Polska. „Za to, w dwóch zdaniach, że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi” - powiedział Kucharski zapytany o to, za co oczekuje od Lewandowskiego 20 milionów euro.

Jak donosi Koźmiński, w tym tygodniu przedstawiciele Kucharskiego złożyli nowy wniosek do prokuratury, apelując o zgodę na upublicznienie wszystkich rozmów.

Wnioskodawcy uważają, że opublikowane do tej pory fragmenty rozmowy między Kucharskim a Lewandowskim są wyrwane z kontekstu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy