Koniec Copa América dla Neymara

Koniec Copa América dla Neymara
Redakcja
Redakcja
Źródło: CONMEBOL

Neymar nie zagra już w Copa América.

Na kapitana reprezentacji Brazylii została nałożona czteromeczowa dyskwalifikacja. Jest to efekt czerwonej kartki, którą zawodnik otrzymał po przegranym 0:1 spotkaniu z Kolumbią. Kara ta nie pozwoli gwiazdorowi wystąpić w fazie grupowej, ćwierćfinale, półfinale i finale Copa América 2015, o ile "Canarinhos" do niego dojdą.

Ukarano także napastnika Kolumbii, Carlosa Baccę. 28-latek będzie zmuszony pauzować przez dwa mecze.

Sytuacja w grupie C po dwóch seriach gier jest niesamowicie ciekawa. Wszystkie drużyny mają na swoim koncie trzy punkty i ich ostatnie spotkania zadecydują o awansie do kolejnego etapu rozgrywek. Jutro w pierwszym spotkaniu Kolumbia zmierzy się z Peru, natomiast Brazylia z Wenezuelą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy