Koniec kariery Pogriebniaka przez media społecznościowe?!

Koniec kariery Pogriebniaka przez media społecznościowe?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Bild

Pawieł Pogriebniak może zostać wyrzucony z Dynama Moskwa za wpis w mediach społecznościowych.

Rosyjski napastnik nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Anży Machaczkała 9 grudnia ubiegłego roku. Zamiast wspierać swoich kolegów z trybun zdecydował się na podróż do Włoch, gdzie obejrzał odbywający się tego samego dnia hit włoskiej Serie A, czyli starcie Juventusu z Interem Mediolan.

Pogriebniak naruszył tym samym umowę ze swoim pracodawcą. Sam fakt wyjazdu do Włoch nie byłby tak kontrowersyjny, gdyby były zawodnik m.in. Stuttgartu i Fulham nie zdecydował się zrelacjonować odbytej podróży w mediach społecznościowych. Taka niesubordynacja nie spodobała się przedstawicielom klubu, którzy zastanawiają się nad karą dla Rosjanina. Nie wyklucza się nawet rozwiązania kontraktu z Pogriebniakiem, a to oznaczałoby prawdopodobnie koniec kariery 34-letniego zawodnika.

Dodajmy, że w tym sezonie 33-krotny reprezentant Rosji rozegrał tylko jedno ligowe spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy