Koniec kariery Pogriebniaka przez media społecznościowe?!

Koniec kariery Pogriebniaka przez media społecznościowe?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Bild

Pawieł Pogriebniak może zostać wyrzucony z Dynama Moskwa za wpis w mediach społecznościowych.

Rosyjski napastnik nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Anży Machaczkała 9 grudnia ubiegłego roku. Zamiast wspierać swoich kolegów z trybun zdecydował się na podróż do Włoch, gdzie obejrzał odbywający się tego samego dnia hit włoskiej Serie A, czyli starcie Juventusu z Interem Mediolan.

Pogriebniak naruszył tym samym umowę ze swoim pracodawcą. Sam fakt wyjazdu do Włoch nie byłby tak kontrowersyjny, gdyby były zawodnik m.in. Stuttgartu i Fulham nie zdecydował się zrelacjonować odbytej podróży w mediach społecznościowych. Taka niesubordynacja nie spodobała się przedstawicielom klubu, którzy zastanawiają się nad karą dla Rosjanina. Nie wyklucza się nawet rozwiązania kontraktu z Pogriebniakiem, a to oznaczałoby prawdopodobnie koniec kariery 34-letniego zawodnika.

Dodajmy, że w tym sezonie 33-krotny reprezentant Rosji rozegrał tylko jedno ligowe spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy