Koniec sezonu dla Ceesaya

Koniec sezonu dla Ceesaya
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Lech Poznań

W ligowym starciu między Cracovią Kraków a Lechem Poznań groźnej kontuzji doznał Kebba Ceesay.

Dzisiejsze badanie potwierdziło obawy sztabu medycznego "Kolejorza". Kolano Gambijczyka jest w bardzo złym stanie i wymaga poddania się operacji, której termin przewidziany jest na ten tydzień.

- Kebba ma uszkodzony kompleks tylno-przyśrodkowy stawu kolanowego. Ten uraz wymaga operacji, która została zaplanowana na czwartek. Czas powrotu przy tego typu kontuzji szacuje się na około pięć-sześć miesięcy - oznajmił doktor Witold Dudziński, opiekun medyczny poznańskiego zespołu.

Obecny sezon jest dość pechowy dla Ceesaya. 26-letni obrońca zagrał dopiero dziesięć spotkań po kontuzji stawu skokowego, której nabawił się jeszcze w poprzednim sezonie. Wskutek fatalnego urazu, Gambijczyk nieprędko pojawi się ponownie na murawie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy