Koniec sezonu dla Ceesaya

Koniec sezonu dla Ceesaya
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Lech Poznań

W ligowym starciu między Cracovią Kraków a Lechem Poznań groźnej kontuzji doznał Kebba Ceesay.

Dzisiejsze badanie potwierdziło obawy sztabu medycznego "Kolejorza". Kolano Gambijczyka jest w bardzo złym stanie i wymaga poddania się operacji, której termin przewidziany jest na ten tydzień.

- Kebba ma uszkodzony kompleks tylno-przyśrodkowy stawu kolanowego. Ten uraz wymaga operacji, która została zaplanowana na czwartek. Czas powrotu przy tego typu kontuzji szacuje się na około pięć-sześć miesięcy - oznajmił doktor Witold Dudziński, opiekun medyczny poznańskiego zespołu.

Obecny sezon jest dość pechowy dla Ceesaya. 26-letni obrońca zagrał dopiero dziesięć spotkań po kontuzji stawu skokowego, której nabawił się jeszcze w poprzednim sezonie. Wskutek fatalnego urazu, Gambijczyk nieprędko pojawi się ponownie na murawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy