Koniec zakupów Chelsea ?

Koniec zakupów Chelsea ?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Jose Mourinho podał, że Florent Malouda to ostatni nabytek Chelsea Londyn tego lata.<br><br> Wicemistrz Anglii w poprzednim sezonie borykał się z plagą kontuzji u podstawowych piłkarzy i Mourinho sprowadził ki(...)

Jose Mourinho podał, że Florent Malouda to ostatni nabytek Chelsea Londyn tego lata.

Wicemistrz Anglii w poprzednim sezonie borykał się z plagą kontuzji u podstawowych piłkarzy i Mourinho sprowadził kilka nowych twarzy na Stamford Bridge, aby zapobiedz znów takiej sytuacji.

The Blues zakontraktowali piłkarzy takich jak: Steve Sidwell ( Reading ), Claudio Pizarro ( Bayern Monachium ), Florent Malouda ( Olimpiaque Lyon ), Tal Ben Haim ( Bolton Wanderers ) oraz Glen Johnson i Alex, którzy powrócą do Chelsea z wypożyczeń.

Chociaż szkoleniowiec Londyńczyków nie wykluczył kolejnych wzmocnień to uważa, że obecny skład pozwoli mu dobrze rozpocząć nowy sezon.

"Okienko jest jeszcze otwarte, a gdy okienko jest otwarte nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Jednak nie sądzę abyśmy kogoś jeszcze sprowadzili ponieważ obecny skład jest bardzo dobry i na ten moment mamy wiele opcji. Sądzę, że mamy więcej piłkarzy niż powinniśmy mieć." - powiedział Jose Mourinho.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy