Koniec zakupów Chelsea ?

Koniec zakupów Chelsea ?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Jose Mourinho podał, że Florent Malouda to ostatni nabytek Chelsea Londyn tego lata.<br><br> Wicemistrz Anglii w poprzednim sezonie borykał się z plagą kontuzji u podstawowych piłkarzy i Mourinho sprowadził ki(...)

Jose Mourinho podał, że Florent Malouda to ostatni nabytek Chelsea Londyn tego lata.

Wicemistrz Anglii w poprzednim sezonie borykał się z plagą kontuzji u podstawowych piłkarzy i Mourinho sprowadził kilka nowych twarzy na Stamford Bridge, aby zapobiedz znów takiej sytuacji.

The Blues zakontraktowali piłkarzy takich jak: Steve Sidwell ( Reading ), Claudio Pizarro ( Bayern Monachium ), Florent Malouda ( Olimpiaque Lyon ), Tal Ben Haim ( Bolton Wanderers ) oraz Glen Johnson i Alex, którzy powrócą do Chelsea z wypożyczeń.

Chociaż szkoleniowiec Londyńczyków nie wykluczył kolejnych wzmocnień to uważa, że obecny skład pozwoli mu dobrze rozpocząć nowy sezon.

"Okienko jest jeszcze otwarte, a gdy okienko jest otwarte nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Jednak nie sądzę abyśmy kogoś jeszcze sprowadzili ponieważ obecny skład jest bardzo dobry i na ten moment mamy wiele opcji. Sądzę, że mamy więcej piłkarzy niż powinniśmy mieć." - powiedział Jose Mourinho.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy