Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO]

Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] fot. SSC 5
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Konrad Michalak wpisał się na listę strzelców w barwach Ohod Club przeciwko Al-Nassr w meczu pierwszej rundy King Cup.

Były młodzieżowy reprezentant Polski skorzystał w ubiegłych tygodniach z otrzymanej oferty ze strony drugoligowego saudyjskiego zespołu i przeniósł się do niego na zasadzie transferu definitywnego z Konyasporu za milion euro.

26-letni skrzydłowy wyraził po wykonaniu tego kroku nadzieję na udzielenie wsparcia Ohod Club w walce o jak najwyższą pozycję na zapleczu tamtejszej elity i jednocześnie dostąpił zaszczytu pokazania się na tle renomowanego rywala w pierwszej rundzie King Cup.

Los związał jego drużynę z naszpikowaną gwiazdami drużynę Al-Nassr, która przystąpiła do pucharowego pojedynku bez Cristiano Ronaldo, ale za to w składzie z Aymerikiem Laporte'em, Alexem Tellesem, Seko Fofaną, Taliscą, Sadio Mané oraz Otávio

Przedostatni z nich wyprowadził faworyzowaną ekipę na prowadzenie po skutecznie egzekwowanej jedenastce tuż po upływie kwadransa rywalizacji.

W kolejnych minutach widzom nie było dane zobaczyć kolejnych trafień aż do doliczonego czasu gry, kiedy to znakomicie na wolne pole wybiegł Konrad Michalak, debiutujący w nowych barwach, i wykorzystał otrzymane podanie od Ryada Boudebouza do umieszczenia futbolówki w siatce.

Ohod Club nie nacieszyło się zbyt długo tym sensacyjnym rezultatem, ponieważ po przerwie bramki zdobywali już tylko gości i ostatecznie zwyciężyli aż 5:1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy