Kontratak giganta w sprawie Frenkiego de Jonga!

Kontratak giganta w sprawie Frenkiego de Jonga!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Saber Desfarges I Twitter I Paris United I Marca

Najnowsze doniesienia francuskich i hiszpańskich mediów sugerują, że to Paris Saint-Germain jest najbliżej pozyskania Frenkiego de Jonga z Ajaksu.

O rzekomym porozumieniu zawartym między PSG a Ajaksem kilka tygodni temu informowali dziennikarze „De Telegraaf”. Doniesienia te szybko zostały jednak zdementowane, a już później na pierwsze miejsce w rywalizacji o podpis 21-latka wysunęła się Barcelona. Z chęci pozyskania utalentowanego pomocnika nie zrezygnował też podobno Manchester City.

Jak poinformował Saber Desfarges z RMC Sport w ostatnich kilkudziesięciu godzinach działać zaczęło jednak PSG. W Amsterdamie zjawił się dyrektor sportowy paryskiego klubu, Antero Henrique, który próbuje dojść do konsensusu z amsterdamczykami. Chodzi o transfer już po zakończeniu sezonu. Samemu De Jongowi PSG oferuje siedem-osiem milionów euro rocznie.

„Marca” podała tymczasem, że paryżanie chcą również mieć u siebie drugi wielki talent Ajaksu, grającego na środku obrony Matthijsa de Ligta, i podobno złożyli amsterdamczykom ofertę za ich obu. Propozycja ma przebijać wszystkie dotychczasowe oferty przesłane przez inne kluby, w tym Barcelonę.

Dodajmy, że swego czasu pojawiały się informacje, że Ajax będzie oczekiwał łącznie za swoich zawodników przynajmniej 140 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy