Kontuzja Jonesa

Kontuzja Jonesa
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Daily Mail

Zawodnik Manchesteru United Phil Jones może nie pokazać się na boisku nawet przez następne trzy tygodnie.

Defensor Manchesteru United podczas meczu kwalifikacyjnego do Euro2016 nabawił się kontuzji mięśnia uda. 22-latek, który reprezentuje angielskie barwy, musiał opuścić plac gry na kilkanaście minut przed końcem meczu. Wówczas podopieczni Roya Hodgsona pokonali Szwajcarów 2:0.

Z początku obawiano się, że uraz może zdyskwalifikować Jonesa z gry nawet na miesiąc. Po przeprowadzeniu badań lekarskich okazało się jednak, że pauza Phila potrwa najwyżej trzy tygodnie. To oznacza, że Louis van Gaal nie będzie mógł brać piłkarza pod uwagę przy doborze pierwszej jedenastki na mecze z Queens Park Rangers, Leicester City i West Hamem.

Jones rozegrał wszystkie trzy mecze Premier League w tegorocznej kampanii. W każdym przypadku spędził na boisku całe spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy