Kontuzja Krystiana Bielika

Kontuzja Krystiana Bielika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Krystian Bielik doznał urazu w trakcie meczu Championship pomiędzy Derby County a Bristol City.

Bielik, podobnie jak Kamil Jóźwiak, rozpoczął sobotnie spotkanie w podstawowym składzie Derby. Niestety występ zakończył już w 36. minucie.

Polak doznał kontuzji kolana i nie był w stanie kontynuować gry. 23-letni defensywny pomocnik został zniesiony z boiska na noszach, mając na twarzy grymas bólu. Póki co nie wiadomo, jak groźny jest uraz, ale sytuacja nie wyglądała dobrze. Zapewne wkrótce pojawią się szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia zawodnika.

W trakcie dotychczasowej kariery kontuzje nie oszczędzały Bielika. Niestety kolejny uraz przyszedł, gdy Polak wrócił do grania od deski do deski. W ostatnich tygodniach 23-latek nie tylko dobrze wywiązywał się ze swoich zadań defensywnych, ale i dwukrotnie trafił do siatki w Championship.

Derby prowadzi aktualnie z Bristol City 1:0. Gola w pierwszej połowie strzelił Colin Kâzım-Richards.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy