Kontuzja Krystiana Bielika

Kontuzja Krystiana Bielika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Krystian Bielik doznał urazu w trakcie meczu Championship pomiędzy Derby County a Bristol City.

Bielik, podobnie jak Kamil Jóźwiak, rozpoczął sobotnie spotkanie w podstawowym składzie Derby. Niestety występ zakończył już w 36. minucie.

Polak doznał kontuzji kolana i nie był w stanie kontynuować gry. 23-letni defensywny pomocnik został zniesiony z boiska na noszach, mając na twarzy grymas bólu. Póki co nie wiadomo, jak groźny jest uraz, ale sytuacja nie wyglądała dobrze. Zapewne wkrótce pojawią się szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia zawodnika.

W trakcie dotychczasowej kariery kontuzje nie oszczędzały Bielika. Niestety kolejny uraz przyszedł, gdy Polak wrócił do grania od deski do deski. W ostatnich tygodniach 23-latek nie tylko dobrze wywiązywał się ze swoich zadań defensywnych, ale i dwukrotnie trafił do siatki w Championship.

Derby prowadzi aktualnie z Bristol City 1:0. Gola w pierwszej połowie strzelił Colin Kâzım-Richards.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy