Kontuzja letniego nabytku Milanu

Kontuzja letniego nabytku Milanu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Andrea Bertolacci podczas zgrupowania reprezentacji Włoch nabawił się kontuzji uda.

Uraz ten oznacza, iż nie wystąpi on w najbliższych derbach Mediolanu. 24-latek dołączył do ekipy „Rossonerich” w czerwcu bieżącego roku, przenosząc się z Genoi za kwotę 20 milionów euro. Więcej informacji na temat stanu jego zdrowia powinno się pojawić wkrótce.

Andrea Bertolacci przyszedł na świat 11 stycznia 1991 roku w Rzymie. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Romie, z którą podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w 2009 roku. W 2014 roku pomocnik ten zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Włoch.
Więcej na temat: Andrea Bertolacci AC Milan Włochy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy