Kontuzja letniego nabytku Milanu

Kontuzja letniego nabytku Milanu
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Andrea Bertolacci podczas zgrupowania reprezentacji Włoch nabawił się kontuzji uda.

Uraz ten oznacza, iż nie wystąpi on w najbliższych derbach Mediolanu. 24-latek dołączył do ekipy „Rossonerich” w czerwcu bieżącego roku, przenosząc się z Genoi za kwotę 20 milionów euro. Więcej informacji na temat stanu jego zdrowia powinno się pojawić wkrótce.

Andrea Bertolacci przyszedł na świat 11 stycznia 1991 roku w Rzymie. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Romie, z którą podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w 2009 roku. W 2014 roku pomocnik ten zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Włoch.
Więcej na temat: Andrea Bertolacci AC Milan Włochy

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy