Kontuzja Necida

Kontuzja Necida
Redakcja
Redakcja
Źródło: nv.fotbal.cz

Tomas Necid z powodu kontuzji nie wystąpi w towarzyskim meczu przeciwko Austrii.

Napastnik nabawił się kontuzji we wczorajszym meczu ligi czeskiej, kiedy jego Slavia Praga grała na wyjeździe z Banikiem Ostrawa. Mimo, że 24-letni zawodnik rozegrał pełne 90 minut, to po meczu okazało się, że doznał kontuzji, która wyeliminuje go z gry przeciwko Austrii. Spotkanie zaplanowano na 3 czerwca.

Necid od stycznia jest wypożyczony do Slavii z CSKA Moskwa. Dla niego jest to możliwość ponownych występów w zespole, którego jest wychowankiem. W rundzie wiosennej rozegrał 12 spotkań, w których strzelił 3 bramki.

Selekcjoner reprezetacji Czech, Pavel Vrba, w jego miejsce powoła zawodnika Viktorii Pilzno, Stanislava Tecla.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy