Kontuzja Perina

Kontuzja Perina fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: ANSA

Mattia Perin nie zagra przez cztery miesiące z powodu urazu barku.

Bramkarz Genoi i reprezentacji Włoch przeszedł wczoraj operację ramienia, przez co straci kilka miesięcy. Zabieg miał być wykonany już jakiś czas temu, jednak 22-latek zdecydował się go przełożyć do zakończenia sezonu, aby mógł pomóc w walce o miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Ostatecznie ekipa "Rossoblu" zajęła szóste miejsce.

Perin od dawna wzbudza zainteresowanie wielu europejskich klubów. Jego nazwisko łączone jest m.in. z Arsenalem, Liverpoolem, AS Monaco, Romą i Interem Mediolan. Na razie jego przyszłość wskazuje na pozostanie w obecnych barwach, bowiem przed kilkoma dniami przedłużył do 2019 roku swój kontrakt z Genuą.
Więcej na temat: Genoa CFC Mattia Perin Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy