Kontuzja Perottiego

Kontuzja Perottiego fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Genoa

Występujący w barwach Genoi Diego Perotti ze względu na kontuzję mięśniową nie pojawi się już w tym sezonie na boiskach Serie A.

26-letni Argentyńczyk w czasie ostatniego spotkania ligowego przeciwko Cesenie doznał urazu  mięśnia dwugłowego uda. Badania przeprowadzone po meczu wykazały, że skrzydłowy nie zdąży się wykurować do końca sezonu, a jego rozbrat z futbolem potrwa przez kilka tygodni.

Wychowanek Deportivo Morón na Stary Kontynent trafił w 2007 roku. Najbardziej znany jest z występów w hiszpańskiej Sevilli, z której przeniósł się do swojego obecnego klubu. W międzyczasie zaliczył również krótkoterminowe wypożyczenie w rodzimym Boca Juniors.

Reprezentant "Albicelestes" w obecnym sezonie wystąpił w 28 spotkaniach ligowych, w których czterokrotnie udało mu się trafić do siatki przeciwnika.

DOMINIK CHLASTAWA

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy