Kontuzja snajpera Werderu

Kontuzja snajpera Werderu fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Transfery.info

Napastnik Werderu Brema Nils Petersen doznał poważnej kontuzji kolana.

Podczas wczorajszego spotkania przeciwko Freiburgowi, zakończonego bezbramkowym remisem, 24-letni Niemiec doznał urazu lewego kolana. Po dokładnych badaniach okazało się, że zawodnik naderwał więzadło przyśrodkowe.

Wedlug lekarzy z Bremy, Petersen zmuszony będzie pauzować w najgorszym przypadku przez sześć tygodni. W trakcie rehabilitacji zostaną przeprowadzone dodatkowe badania, które pokażą czy przerwa napastnika potrwa krócej.

Nils Petersen w sezonie 2012/2013 został wypożyczony przez "Zielono-białych" z Bayernu Monachium, w 34 spotkaniach ligowych uzyskał jedenaście bramek. Od lipca tego roku stał się definitywnie graczem Werderu, w pierwszych ośmiu ligowych spotkaniach zanotował trzy trafienia, co daje mu pozycję najlepszego strzelca w drużynie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy