Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności

Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Rewanżowy pojedynek Interu Mediolan z Łudogorcem Razgrad odbędzie się bez udziału publiczności - poinformowała UEFA.

Decyzja przedstawicieli europejskiego futbolu jest podyktowana wystąpieniem wielu przypadków koronawirusa, w tym kilku śmiertelnych, w północnych rejonach Włoch.

Władze kraju z Półwyspu Apenińskiego skłaniają się bardziej ku odwoływaniu wszelakich imprez sportowych, ale gdy to staje się niemożliwe z różnych względów, to wówczas zaleca zachowanie szczególnych środków ostrożności, a za takie uważane jest między innymi rozgrywanie spotkań piłkarskich bez udziału publiczności.

„Nerazzurri” w powodu groźnej epidemii nie rozegrali już ostatniego spotkania ligowego przeciwko Sampdorii i wiele na to wskazuje, że prestiżowy pojedynek z Juventusem w nadchodzącej kolejce Serie A odbędzie się również przy pustych trybunach.

Inter Mediolan wygrał pierwszy mecz z Łudogorcem 2:0. Spotkanie rewanżowe obu ekip ma rozpocząć się zgodnie z planem, czyli we czwartek o godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy