Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności

Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Rewanżowy pojedynek Interu Mediolan z Łudogorcem Razgrad odbędzie się bez udziału publiczności - poinformowała UEFA.

Decyzja przedstawicieli europejskiego futbolu jest podyktowana wystąpieniem wielu przypadków koronawirusa, w tym kilku śmiertelnych, w północnych rejonach Włoch.

Władze kraju z Półwyspu Apenińskiego skłaniają się bardziej ku odwoływaniu wszelakich imprez sportowych, ale gdy to staje się niemożliwe z różnych względów, to wówczas zaleca zachowanie szczególnych środków ostrożności, a za takie uważane jest między innymi rozgrywanie spotkań piłkarskich bez udziału publiczności.

„Nerazzurri” w powodu groźnej epidemii nie rozegrali już ostatniego spotkania ligowego przeciwko Sampdorii i wiele na to wskazuje, że prestiżowy pojedynek z Juventusem w nadchodzącej kolejce Serie A odbędzie się również przy pustych trybunach.

Inter Mediolan wygrał pierwszy mecz z Łudogorcem 2:0. Spotkanie rewanżowe obu ekip ma rozpocząć się zgodnie z planem, czyli we czwartek o godzinie 21:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy