Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności

Koronawirus vs Liga Europy. OFICJALNIE: Spotkanie w Mediolanie bez udziału publiczności
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Rewanżowy pojedynek Interu Mediolan z Łudogorcem Razgrad odbędzie się bez udziału publiczności - poinformowała UEFA.

Decyzja przedstawicieli europejskiego futbolu jest podyktowana wystąpieniem wielu przypadków koronawirusa, w tym kilku śmiertelnych, w północnych rejonach Włoch.

Władze kraju z Półwyspu Apenińskiego skłaniają się bardziej ku odwoływaniu wszelakich imprez sportowych, ale gdy to staje się niemożliwe z różnych względów, to wówczas zaleca zachowanie szczególnych środków ostrożności, a za takie uważane jest między innymi rozgrywanie spotkań piłkarskich bez udziału publiczności.

„Nerazzurri” w powodu groźnej epidemii nie rozegrali już ostatniego spotkania ligowego przeciwko Sampdorii i wiele na to wskazuje, że prestiżowy pojedynek z Juventusem w nadchodzącej kolejce Serie A odbędzie się również przy pustych trybunach.

Inter Mediolan wygrał pierwszy mecz z Łudogorcem 2:0. Spotkanie rewanżowe obu ekip ma rozpocząć się zgodnie z planem, czyli we czwartek o godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy