Koronawirus w reprezentacji Polski kobiet. OFICJALNIE: Koniec zgrupowania

Koronawirus w reprezentacji Polski kobiet. OFICJALNIE: Koniec zgrupowania fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o zakończeniu zgrupowania reprezentacji kobiet. Kilka piłkarek otrzymało pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa.

Wszystkie zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego reprezentacji przeszli testy w środę wieczorem. Pozytywne wyniki otrzymało sześć piłkarek i jedna osoba ze sztabu. Wszyscy zostali od razu odizolowani od reszty.

„Po konsultacji z Zespołem Medycznym PZPN, mając na uwadze zdrowie pozostałych, zgrupowanie zostało zakończone. Polski Związek Piłki Nożnej zgłosił zaistniałą sytuację do UEFA i poprosił o przełożenie na inny termin zaplanowanego na 1 grudnia w Madrycie meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Hiszpanią” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez rodzimą federację.

Dla Polek miało być to ostatnie spotkanie w tym roku. Biało-czerwone przewodzą tabeli grupy D z dorobkiem 14 punktów. Hiszpanki tracą do nich jedno „oczko”, ale rozegrały dwa mecze mniej.

UEFA wkrótce powinna wydać oświadczenie w sprawie przełożenia spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy