Kosta Runjaić nie zostanie trenerem Schalke. „Ma nową pracę, ale nie w Gelsenkirchen”

Kosta Runjaić nie zostanie trenerem Schalke. „Ma nową pracę, ale nie w Gelsenkirchen” fot. Tomasz Folta / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dirk g. Schlarmann [Twitter]

Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaić, który ogłosił swoje odejście po sezonie, nie obejmie Schalke - informuje na Twitterze Dirk Schlarmann. Okazuje się jednak, że znalazł już nowe zajęcie, choć szczegóły są owiane tajemnicą.

Pogoń Szczecin jest obecnie liderem Ekstraklasy i walczy o mistrzostwo Polski. Mimo to kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa, w której to udział wziął Kosta Runjaić. To właśnie tam Niemiec wspólnie z władzami klubu ogłosili, że współpraca nie będzie kontynuowana.

Szkoleniowiec chce wkrótce podjąć nowe wyzwanie, ale na razie skupia się na tym, by prowadzony przez niego zespół sięgnął po końcowy sukces nad Wisłą. Co następnie?

Niedawno media za naszą zachodnią granicą łączyły 50-latka z objęciem Schalke. Głos w sprawie zabrał wspomniany Schlarmann ze Sky. Stwierdził on na Twitterze, że Runjaić nie obejmie zespołu z Zagłębie Ruhry, ale jednocześnie porozumiał się już z nowym pracodawcą.

Na ten moment nie wiadomo, jaki będzie nowy projekt, którym zajmie się niemiecki szkoleniowiec.

Od dawna łączy się go z Legią Warszawa i niewykluczone, że to właśnie on zastąpi w lipcu Aleksandara Vukovicia.

Zresztą pojawiają się już informacje o rychłym angażu w Legii:

Były trener między innymi Darmstadt odpowiada za wyniki Pogoni Szczecin od listopada 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy