Koszmarny wypadek po meczu Legii Warszawa z Aston Villą. Nie żyje kibic stołecznej drużyny

Koszmarny wypadek po meczu Legii Warszawa z Aston Villą. Nie żyje kibic stołecznej drużyny
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Wyborcza | Interia.pl

Nie żyje 42-letni kibic Legii Warszawa. Uległ tragicznemu wypadkowi w drodze powrotnej ze spotkania z Aston Villą - poinformowała „Gazeta Wyborcza”.

Zespół „Wojskowych” sprawił miłą niespodziankę swoim fanom i pokonał faworyzowaną drużynę z Birmingham (3:2) w starciu otwierającym rywalizację w Lidze Konferencji Europy.

Niestety nie wszyscy sympatycy stołecznego klubu mogli w pełni świętować odniesione zwycięstwo nad ekipą z Anglii z powodu przykrego zdarzenia mającego miejsce po zakończeniu spotkania.

„Gazeta Wyborcza” poinformowała, że jeden z kibiców Legii Warszawa uległ tragicznemu wypadkowi w drodze powrotnej i pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Według ustaleń, 42-latek próbował skrócić sobie drogę na przystanek na moście Łazienkowskim, przeskakując między wiaduktem a schodami prowadzącymi w dół.

Niestety wylądował w szczelinie, odgradzającej obie konstrukcje, i w efekcie spadł z kilku metrów na chodnik przy Wisłostradzie.

Okoliczności zdarzenia potwierdziła stołeczna policja.

- W pewnym momencie spadł na ziemię. Mężczyzna był reanimowany. Niestety zmarł - poinformował rzecznik śródmiejskiej policji podinspektor Robert Szumiata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy