Kovač stąpa po cienkim lodzie. Zawodnicy Bayernu zniesmaczeni

Kovač stąpa po cienkim lodzie. Zawodnicy Bayernu zniesmaczeni
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Coraz większa grupa zawodników jest zniesmaczona decyzjami podejmowanymi przez Niko Kovača.

Szkoleniowiec Bayernu Monachium nie ma łatwego życia w klubie. W minionym tygodniu prowadzony przez niego zespół dość niespodziewanie zremisował z Augsburgiem (1:1) i następnie przegrał z Herthą (0:2).

Niemieckie media przekonują, że słabsze wyniki zanotowane w ostatnim czasie przez „Bawarczyków” są spowodowane pogarszającą się atmosferą w drużynie.

Według informacji przekazanych przez „Sport Bild”, jednym z najbardziej niezadowolonych piłkarzy jest Mats Hummels, który po zmianie na ławce trenerskiej stracił pewne miejsce w wyjściowym składzie zespołu i nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem u chorwackiego szkoleniowca. Kovač ponoć wyżej ceni sobie umiejętności Niklasa Süle i woli stawiać na niego oraz Jérôme'a Boatenga.

Liczba niezadowolonych piłkarzy z racji zbyt małej liczby minut spędzonych na niemieckich boiskach jest znacznie dłuższa i znajdują się na niej jeszcze tacy gracze jak James Rodríguez, Javi Martínez czy Sandro Wagner.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy