Kovač stąpa po cienkim lodzie. Zawodnicy Bayernu zniesmaczeni

Kovač stąpa po cienkim lodzie. Zawodnicy Bayernu zniesmaczeni
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Bild

Coraz większa grupa zawodników jest zniesmaczona decyzjami podejmowanymi przez Niko Kovača.

Szkoleniowiec Bayernu Monachium nie ma łatwego życia w klubie. W minionym tygodniu prowadzony przez niego zespół dość niespodziewanie zremisował z Augsburgiem (1:1) i następnie przegrał z Herthą (0:2).

Niemieckie media przekonują, że słabsze wyniki zanotowane w ostatnim czasie przez „Bawarczyków” są spowodowane pogarszającą się atmosferą w drużynie.

Według informacji przekazanych przez „Sport Bild”, jednym z najbardziej niezadowolonych piłkarzy jest Mats Hummels, który po zmianie na ławce trenerskiej stracił pewne miejsce w wyjściowym składzie zespołu i nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem u chorwackiego szkoleniowca. Kovač ponoć wyżej ceni sobie umiejętności Niklasa Süle i woli stawiać na niego oraz Jérôme'a Boatenga.

Liczba niezadowolonych piłkarzy z racji zbyt małej liczby minut spędzonych na niemieckich boiskach jest znacznie dłuższa i znajdują się na niej jeszcze tacy gracze jak James Rodríguez, Javi Martínez czy Sandro Wagner.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy