Kramarić nie dla Chelsea. Beniaminek bije rekord transferowy!

Kramarić nie dla Chelsea. Beniaminek bije rekord transferowy! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Times

Andrej Kramarić miał zostać kupiony przez Chelsea, a zaraz potem wypożyczony do Leicester City. Tymczasem beniaminek postanowił zadziałać sam i sprowadzić Chorwata, pobijając tym samym swój rekord transferowy.

Londyńczycy nie chcieli jednak płacić Rijece więcej niż 8 milionów funtów, tutaj otworzyła się furtka dla Leicester, które błyskawicznie wyłożyło na stół 9,7 miliona funtów. To wystarczyło, by przekonać Chorwatów do zamknięcia transakcji.

Napastnik jeszcze dzisiaj przejdzie testy medyczne i podpisze umowę do 30 czerwca 2018 roku, w której znajdzie się zapis umożliwiający odejście w przypadku degredacji klubu z Premier League.

23-letni Kramarić ma za sobą znakomity rok, w którym regularnie strzelał w lidze chorwackiej (w tym sezonie 21 bramek w 18 meczach!), Lidze Europy (7 bramek w 10 meczach), a także reprezentacji Chorwacji (2 bramki w 4 meczach). 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy